Model LEVER  Warianty Modelu LEVER  Międzynarodowy Certyfikat LEVER

O Międzynarodowy Certyfikat LEVER mogą ubiegać się osoby, które z powodzeniem ukończyły proces LEVER BASIC.

Do uzyskania tego dokumentu niezbędne jest przejście przez kolejne dwa etapy Modelu, podczas których kompetencje uczestnika oceniane są przez certyfikowanego Asesora Modelu LEVER. Następnie, Asesor wnioskuje do centrum walidacji – Fundacji Dobra Sieć – o wydanie dla uczestnika certyfikatu w jęz. polskim i angielskim.

Ostatnim etapem współpracy Asesora z uczestnikiem jest wsparcie uczestnika w przygotowaniu jego planu rozwoju osobistego, czyli wskazówek, dzięki którym uczestnik będzie mógł stawiać sobie kolejne cele edukacyjne i rozwijać swoje kompetencje.

Wnioskuj o Międzynarodowy Certyfikat LEVER

Jeśli przeszedłeś/przeszłaś przez kurs e-learningowy LEVER BASIC i samodzielnie oceniłeś/-aś kompetencje w formularzu LEVER BASIC, możesz ubiegać się o udział w procesie oceny kompetencji dokonywanej przez certyfikowanego Asesora Modelu LEVER.

Aby to zrobić, masz dwie możliwości:

  1. Sprawdź listę organizacji, które korzystają z Modelu LEVER. Jeśli odbywasz lub odbywałeś/-aś wolontariat w którejś z nich, skontaktuj się z Asesorem działającym w danej organizacji.
  2. Jeśli nie znasz żadnej z powyższych organizacji, zapoznaj się z Regulaminem i wypełnij poniższy formularz online, a my skontaktujemy się z tobą.

Zapisz